در حال بارگذاری ...
جمعه 28 مهر 1396

دیدار رییس دانشکده فنی شهید قاضی طباطبایی با مدیران و اساتید گروه های آموزشی

نشست صمیمی رییس دانشکده فنی شهید قاضی طباطبایی با مدیران و اساتید گروه های آموزشی طبق برنامه ریزی انجام شده با تمامی گروه های آموزشی طی روزهای گذشته برگزار شد. بر اساس این گزارش در آغاز این دیدار دکتر پوراسد ریاست محترم دانشکده ضمن خیر مقدم و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به حاضرین درجلسه از نزدیک با همکاران جدید آموزشی آشنا شده و از حضور و تلاشهای دلسوزانه همکاران و اساتید محترم تقدیر و تشکر کرد.

نشست صمیمی رییس دانشکده فنی شهید قاضی طباطبایی با مدیران و اساتید گروه های آموزشی طبق برنامه ریزی انجام شده با تمامی گروه های آموزشی طی روزهای گذشته  برگزار شد.
بر اساس این گزارش در آغاز این دیدار دکتر پوراسد ریاست محترم دانشکده ضمن خیر مقدم و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به حاضرین درجلسه از نزدیک با همکاران جدید آموزشی آشنا شده و از حضور و تلاشهای دلسوزانه همکاران و اساتید محترم تقدیر و تشکر کرد.
 
وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه دانشگاه رکن اصلی توسعه فرهنگی – تربیتی جامعه محسوب می شود. خاطر نشان کرد: امروزه اساتید وظیفه خطیر تصمیم سازی و برنامه ریزی در عرصه های مهم جامعه را عهده دار می باشند و نگاه منتقدانه به واقعیت های زمانه و ارائه برنامه های راهبردی از مهمترین وظایف این قشر مسئول و متعهد بشمار می آید.
دکتر پوراسد در بخش پایانی سخنان خود از شرکت کنندگان و همکاران دعوتی بعنوان سفیران یاری این دانشکده یاد کرده و ابراز امیدواری کردند که با همکاری سفیرانی دلسوز و متعهد در سال تحصیلی پیش رو شاهد شکوفایی هر چه بهتر در زمینه های علمی و فرهنگی در سطح دانشگاه فنی و حرفه ای باشیم .
در ادامه این جلسه مدیران گروه های آموزشی دانشکده به ارائه گزارش کلی درخصوص رشته های تحصیلی در دانشکده پرداختند و به سوالات حاضرین پاسخ دادند.

نظرات کاربران